Nawigacja - Obiekty powiat garwoliński

KAPLICZKI KRZYŻE KOŚCIOŁY POMNIKI AKTUALNOŚCI
INNE CIEKAWE OBIEKTY W POWIECIE GARWOLIŃSKIM
Kazik Paciorek
Przejdź do treści

Nawigacja

Ogólnie
 Witam wszystkich na mojej stronie!
 Kilka słów o poruszaniu się po stronie. Co zawiera, przeczytasz w linku o stronie (po najechaniu myszką każdy link jest podkreślony). Linki do wszystkich zdjęć, pozycji i objaśnień, które mogą Cię zainteresować są na stronie głównej. Wystarczy kliknąć na interesujący Cię obiekt. W działach pokaże się menu podręczne i można spokojnie przeglądać poszczególne pozycje. Gdy klikniesz na zdjęcie obiektu to fotka się powiększy i można zdjęcia przewijać strzałkami (lub klawiszami). Po najechaniu na dane zdjęcie, pokaże się podpis (jeśli jest).
 Powrócić do strony głównej można na dwa sposoby. Najprościej jest kliknąć w link strona główna, który jest na początku i na końcu strony. Na każdej stronie też jest w kilku miejscach znaczek menu (mały, kolorowy kwadrat z trzema poziomymi liniami). Wystarczy kliknąć na niego a potem pozycję strona główna, ale to mniej wygodne.
 Gdy strona jest długa i podczas przewijania nie mieści się, w prawym dolnym rogu pojawi się strzałka. Kliknięcie w nią przeniesie Cię na początek strony.
 Na stronie głównej jest kilka zdjęć, które tylko dla ozdoby (z podpisami gdzie byłem). Te zdjęcia są większe (i nieaktywne).
Życzę przyjemnego oglądania!
Wróć do spisu treści